23-05-2018

INFORMACJA dotycząca RODO

czytaj więcej ...

01-12-2017

Daj lajka i śledź nasze aktualności na Facebooku!

czytaj więcej ...

05-09-2016

Rozpoczynamy realizację półrocznego projektu szkoleniowego pn. Podnoszenie Kompetencji Menedżerskich dla SuperDrob S.A. – wiodącej firmy z branży drobiarskiej. Szkoleniami objęta będzie cała kadra zarządzająca wszystkich szczebli zakładu w Łodzi tj. ponad 70 osób.

01-09-2016

Największe przedsiębiorstwo, w którym poprowadziliśmy dotąd szkolenia i inne działania rozwojowe to KGHM Polska Miedź S.A. We współpracy z firmą szkoleniową Maestrium – liderem projektu, nasi trenerzy zrealizowali w sumie kilka tysięcy godzin szkoleniowych dla szefów wszystkich szczebli organizacyjnych (począwszy od dyrektorów w centrali i zakładach produkcyjnych, poprzez średnie szczeble zarządzania aż do szefów liniowych). Projekt pn. Studium Przywództwa objął główne zakłady tworzące KGHM PM S.A. – kopalnie, huty, zakłady wzbogacania rudy i realizowany był z przerwą na przestrzeni lat 2010 - 2016.

26-08-2016

Jesienią 2016 rozpoczniemy cykl szkoleń i coachingów dla jednej z najlepszych w Polsce kancelarii rachunkowo – podatkowych. To jedno z mikroprzedsiębiorstw, które pod wpływem zmian związanych z dynamicznym rozwojem zdecydowało się na podnoszenie kompetencji menedżerskich swoich pracowników. O szkoleniach dla mikro przedsiębiorców przeczytasz w dziale Szkolenia - Mikroprzedsiębiorcy.

06-07-2016

Jedną z firm, z którą stale współpracujemy od początku 2015 r., realizując szkolenia i inne działania w zakresie podnoszenia kompetencji kadry zarządzającej, jest duży zakład produkcyjny z branży automotive – Vorwerk Autotec Polska. Właśnie zakończyliśmy cykl szkoleń dla kadry zarządzającej Zarządzanie Przez Cele

01-05-2016

IMEFY Polska Sp. z o.o. to producent i dystrybutor transformatorów, dla którego mamy przyjemność realizować szkolenia i coachingi w zakresie podnoszenia kompetencji kadry, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy.