Masz uporządkowane życie duchowe i wewnętrzne, dbasz o duchowe i religijne praktyki. Być może jesteś nawet osobą duchowną lub liderem w twojej wspólnocie religijnej.

Masz silne przekonanie, że skoro jesteś blisko Sacrum, to masz wszystko i nic nie trzeba. Z drugiej strony jednak zdarza się, że z trudem realizujesz swoje obowiązki wynikające z zawodu, z powołania, z misji. Być może zaniedbałeś swoje zdrowie i ciało, może brakuje ci kompetencji w innych dziedzinach życia jak np. w komunikacji z innymi, budowaniu dobrych relacji, dbałości o wizerunek.

Bywa, że jesteś przemęczony, nerwowy i gniewny, czujesz się wypalony …

W pracy z profesjonalnymi coachami, którzy są jednocześnie od kilkudziesięciu lat ludźmi zaangażowanymi w działalność ewangelizacyjną i stale formującymi się w oparciu o Ćwiczenia Duchowne Św. Ignacego z Loyoli, możesz wdrożyć w swoim życiu zmiany, których głęboko pragniesz.

Zrealizuj cele, które wpłyną na poprawę jakości całego twojego życia. Zadbaj, by ciało, umysł i duch odzyskały harmonię, a droga, którą kroczysz stała się znowu prosta i pewna. Wprowadź zmiany i odzyskaj siebie w pełni!

 

Zapytanie o coaching